O projektu

Vítejte na HyperBydleni.cz, hobby webovém magazínu, který se specializuje na bydlení, domácnost, zahradu a související témata. Naše stránky jsou místem, kde můžete nalézt inspiraci, praktické rady a nejnovější trendy pro váš domov.

Hobby magazín pro milovníky domova

HyperBydleni.cz je projektem vedeným z nadšení a lásky k bydlení a zahradě. Jako hobby magazín se soustředíme na sdílení nápadů, tipů a inspirace pro každého, kdo chce zlepšit svůj domov a okolí.

Respekt k duševnímu vlastnictví

Věnujeme velkou pozornost tomu, aby všechny obrázky a texty na našich stránkách byly používány legálně. Obrázky pocházejí buď z naší vlastní tvorby, z fotobank s příslušnými licencemi nebo jsou vytvářeny pomocí umělé inteligence. Respektujeme autorská práva a očekáváme, že naši čtenáři budou postupovat stejně.

Upozornění o právním charakteru informací

Chceme zdůraznit, že všechny informace poskytované na HyperBydleni.cz jsou určeny pro inspiraci a vzdělávání a nemají právní charakter. Jako hobby magazín se snažíme o co nejpřesnější a nejaktuálnější informace, ale nelze je považovat za právní poradenství.

Financování a transparentnost

Naše stránky jsou financovány prostřednictvím reklam a propagace souvisejících produktů a služeb. Toto financování nám umožňuje udržovat a rozvíjet magazín a zároveň zachovávat nezávislost a objektivitu našeho obsahu.

Kontakt

Provozovatel

Pavel Kovář,
IČ: 03246078
Pod Kostelem 719,
756 54 Zubří
[email protected]

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 30. 7. 2014, eviduje Městský úřad Rožnov pod Radhoštěm

Reklama
Zavřít reklamu